L’Cruche: zmieniamy świat kabli zasilających

kable zasilające, które otwierają oczy

L’Cruche: zmieniamy świat kabli zasilających

kable zasilające L'Cruche

Marka L’Cruche ma włoskie korzenie – współpracujemy z włoskimi projektantami i inżynierami, którzy są odpowiedzialni nie tylko za wygląd naszych produktów, ale również za ich walory brzmieniowe i użytkowe. Już niedługo kable zasilające systemy audio naszej produkcji będą miały światową premierę na polskim rynku.

Dlaczego wybraliśmy Polskę w celu przeprowadzenia światowej premiery? Polacy słyną w audiofilskim świecie ze świetnego słuchu i doceniania dobrze wycenionych, solidnych akcesoriów audio. Chcemy zaskoczyć całą branżę, przekonać „niewierzących” i dotrzeć tam, gdzie jeszcze żadna audiofilska marka nie dotarła.

Jeśli prąd jest krwią, to kable zasilające są żyłami

Wysokiej klasy sprzęt audio i wideo, wyposażony jest w gniazdo do podłączenia przewodu zasilającego. Pozwala to na użycie kabla zasilającego lepszej jakości niż ten, który jest dostarczany standardowo z urządzeniem. Zastosowanie bardziej zaawansowanego kabla dołączonego do zestawu zmniejsza zakłócenia i szumy radiowe, które mogą negatywnie wpływać na jakość dźwięku. Ponadto, kable z pozłacanymi czy rodowanymi wtykami są mniej podatne na korozję. 

Sprzęt audio jest produkowany z bardzo precyzyjnych komponentów, dlatego ma bardzo wąską tolerancję na zmiany jakości zasilania. Projektanci, podczas projektowania dowolnego komponentu audio, biorą pod uwagę sytuację, w której urządzenie jest zasilane prądem o idealnej podręcznikowej jakości.

Jakość prądu, jako elementu przenoszącego dźwięk, jest ważnym parametrem decydującym o jakości dźwięku emitowanego przez sprzęt audio. Jeśli więc spojrzymy na prąd jak na krew systemu audio, to kable zasilające ten system będą jego żyłami. Ważne, żeby były drożne i zapewniały optymalną przepustowość i niezakłóconą jakość. To właśnie robią kable zasilające L’Cruche.

Kable zasilające L’Cruche – czemu są niezwykłe

Jak wszystko w branży audio, tak i kable zasilające L’Cruche powstały w wyniku ewolucji. Czerpaliśmy z odkryć konkurencji, przeprowadzając również własne testy i eksperymenty. Odkryliśmy, że kluczowe dla dobrego brzmienia jest nie tylko ekranowanie i kierunkowość kabla, ale również takie detale, jak jakość czy powierzchnia styku czy materiał, z którego wykonana jest żyła uziemiająca czy ekran.

Każdy z kabli zasilających marki L’Cruche to wynik dziesiątek prototypów i tysięcy godzin prób odsłuchowych. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, nie mamy w swoim portfolio kabli „entry level”. Każdy z kabli L’Cruche realizuje inną wizję brzmieniową, wszystkie robią to perfekcyjnie. A do tego, dzięki przyjęciu bezpośredniego modelu dystrybucji, omijamy wysokomarżowe sieci dystrybucyjne, co pozwala nam zaoferować nasze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Napisz do nas już dzisiaj i wypożycz jeden z kabli zasilających L’Cruche na testy w Twoim systemie audio!

 

Jedna odpowiedź

  1. […] zadbamy o to, kolejnym krokiem będzie filtracja prądu. Kable zasilające dobrej jakości przeciwdziałają emitowaniu zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) do atmosfery. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *